top of page

צוות המייסדים

יובל שרמן

חיפאי, נשוי+3, עזב קריירה של 25 שנה כמהנדס תוכנה מצליח, ולאחרונה סיים בהצטיינות תואר שני בבית הספר פורטר ללימודי הסביבה שבאוניברסיטת תל אביב. פעיל בעמותה לכלכלה בת-קיימא, ראש צוות מחקר במגמה ירוקה ובכלל מתעניין בדרכים להציל את עצמנו מעצמנו. קורס ה-U.Lab משתלב נהדר בנושא הזה, כי הוא מביא גישה שונה ומעשית להתמודדות עם בעיות וחילוקי דעות, והגשמת פתרונות יצירתיים. תרגם את סרטוני הוידאו של הקורס הבינלאומי לעברית, השתתף בסדנה למארחי האבים בסקוטלנד, הוביל את ההאב בבנימינה יחד עם ברוך אורן בחורף 2017. ב-2018 הקים, יחד עם עמית, את המנבטה ליזמות חברתית במכללה האקדמית בית ברל, שסיימה כבר את המחזור השלישי.

רותי צימרמן

אמא לשלושה, גדלתי בחיפה וכיום מתגוררת ברמת השרון. לומדת ומלמדת אומנויות לחימה רכות מעל 20 שנה, מנחה סדנאות להעצמה בעזרת כלים מתחום ההגנה עצמית במטרה לעזור למשתתפי הסדנאות לבחור עבור עצמם, ממקום של חופש ועוצמה. 
בעברי קריירה עשירה של 30 שנות פיתוח, ניהול קבוצות ופרויקטים מורכבים בהיי-טק.
לפני מספר שנים נחשפתי לתיאורית ה-U  ובהמשך העמקתי את הבנתי בתיאוריה ובישומה בקורס ה-U.lab . התכנים והכלים אותם למדתי בקורס חידשו לי והעשירו אותי, לדעתי הם מאפשרים בחירה ממקום של חיבור לעצמי ולעוצמותיי.
אני שואפת להביא את הכלים הללו למגוון קהלים מתוך אמונה שבעזרתם ניתן להתחבר לרצון האותנטי ולפעול מהמקום הייחודי של כל אחד ואחת מאיתנו.

ישי יובל

התוודעתי ל-Theory U בשנת 2010 במסגרת אחריותי לפיתוח וטיפוח מנהיגות בחברת הי-טק שצמחה מסטארט-אפ ישראלי לחברה גלובלית עם אלפי עובדים ומנהלים.

זכיתי להשתתף בתכנית-עומק להכשרת מנחי Theory U יחד עם למעלה מ-70 נשים וגברים מובילי שינוי מכל העולם, במשך 4 מפגשים חצי שנתיים.

התכנים, חווית הלמידה, ההכרות האישית עם אוטו שרמר ושאר מנחי התכנית, ומעל לכל – המפגש מקרוב עם משתתפי התכנית, אישיותם, חלומותיהם ומעשיהם – הצטרפו יחד ללמידה המשמעותית ביותר עבורי בכל שנות עבודתי המקצועית ותרמו תרומה עמוקה להתפתחותי האישית והמקצועית עד היום.

צופיה כהן

נשואה ואמא לשלושה, כולנו פעילים חברתיים. האקטיביזם הוא חלק מחיי הייתי שותפה להקמתו של שבט הצופים "אביב" ושימשתי ראש השבט, פעילה במועצת נשים עירונית באשדוד עיר מגורי, מנטורית במסגרת תכנית "להעז ביחד אופקים", חברה בוועד המנהל של עמותת "דלת פתוחה".

בשנים האחרונות אני מלווה, מנחה ומובילה תהלכי שינוי אישים וארגונים, לומדת וחוקרת כלים ומתודות מרחבי העולם ומתאימה אותם לצרכים המקומיים, לדוגמא: Dragon Dreaming, NLP, SML   בעברי פיתחתי וניהלתי תכניות חינוכיות מורכבות.

U-lab ישראל היא הזדמנות עבורי, לחלוק תפיסה ודרכי פעולה לעשייה משותפת, הלמידה שעשיתי וההתנסויות שהיו לי בהשתלמויות מורים/ות שלימדתי השנה, הפכו למשמעותיים בעיניי והייתי רוצה שעוד ישראלים ייהנו מהם. אני מאמינה שהגיעה שזמנן של קהילות לפעול כגופים אורגנים בעולם הן בתחומי החברה והחינוך, הן בתחום העסקים והתעשייה.

הילל זרן

אבא לשישה ילדים יחד עם אשה מקסימה.  פסיכולוג חינוכי מומחה עם הכשרה לפסיכולוגיה קלינית.  מנהל שירות הפסיכולוגי החינוכי בקרית ארבע.  בקליניקה הפרטית, עובד בגישה הנרטיבית עם דגש בבניית זהות התייחסותית (Relational Identity) וטיפול שיתופי (Collaborative Therapy).  מנסה להבין כיצד שיח חברתי ותרבותי משפיע על הקשיים של אנשים ולראות אותם בהקשר הזה.  מנקודת מבט זו, התחלתי להתעניין בתיאורית ה-U.  

תיאורית ותהליך ה-U, נותן דרך נפלאה כדי לחבר תהליך של צמיחה אישית לצמיחה הרחבה יותר של קבוצות, ארגונים והקהילה הכללית.  

U-lab ישראל היא הזדמנות עבורי להתחבר עם, ולהכיר אחרים שמתעניינים בדרכים חדשניות של שינוים שיתופיים ולהגיע לפעולות משמעתיות. 

עמית לרנר

עליזה פרוכטמן

אמא לארבעה, גרה בקיבוץ רבדים, כלכלנית, יזמית חברתית ואקטיביסטית כ 15 שנה. בעלת ניסיון רב בליווי יזמים חברתיים ופיתוח והנחיית תוכניות הכשרה ליזמות ומנהיגות חברתית במגוון צורות ומסגרות.

אני שותפה ל "יחד בבריאה", יוזמה אשר מקדמת ידע ויזמות למען  הבראה מערכתית פוליטית חברתית וסביבתית המבוססת על תפיסה של אקולוגיה עמוקה ועיקרון החיבור והתלות ההדדית, ופועלת להקמת פלטפורמה שתשרת  קהילות מגוונות ומשלימות שפועלת למען בריאות השלם.

-

גרה בקרית טבעון, בבית הכרה יוצרת, בית ליצירתיות ושמחת חיים.

 אני מתמחה בתרגול ויצירת התנאים לראש פתוח, לב פתוח ורצון פתוח על מנת לחולל תנועה חיה המאפשרת גדילה בריאה, הבעה מלאה ונוכחות מיטיבה.

מוזמנים להכנס לבית שלי , הדלת פתוחה 

bottom of page